kumtel-denizli-servisi

Mutfak alanında yemeklerinizin hazırlanmasında gerekli desteği veren fırın için de zaman içerisinde teknik servis ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.  Özellikle kullanılan enerji yapısının değişimi ile bu ihtiyaçlar daha da artmıştır. Doğalgaz fırın seçeneklerinin ortaya çıkması ile daha az enerji masrafıyla yemekleri hazırlama imkanıortaya çıkmıştır. Kumtel marka fırın modelleri de bu olanağı tüketicilere vermektedir. Denizli Kumtel fırın teknik servisi olarak müşterilerine hızlı hizmet ulaştırmakta olan Denizli Servisi, yaşanan her türlü arızaya çözüm üretmekte ve eski fırın modelleri için doğalgaz dönüşüm imkanı da vermektedir. Denizli genelinde yaşadığınız fırın sorunlarına hızlı ve kalıcı teknik servis çözümleri, Denizli Servisi uzmanları tarafından üretilmektedir.

Kumtel fırın modellerinde yaşanan her soruna alanında uzman olan ve sertifika sahibi olan personelle gerekli müdahale Denizli Servisi tarafından yapılmaktadır. Tüm teknik servis çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan Denizli Sevisi, gezici aracı ile adresinize ulaşarak garantili teknik servis çalışmaları yürütmektedir. Birçok beyaz eşya seçeneği için başarılı teknik servis çalışmaları ile bilinmekte olan Denizli Servisi, tüm Kumtel fırın modelleri için teknik servis garantisi ve parça garantisi seçeneğini tüm müşterilerine sunmaktadır. Yıllar içerisinde sorun çıkarmaya başlayan Kumtel fırın modelinizin garantili biçimde tamiratını ve bakımını Denizli Servisi ile yapanlar kazançlı çıkmaktadır.

kumtel-denizli-servisi

Arçelik markasından Bosh markasına kadar hemen her marka ürüne, buzdolabından fırına her beyaz eşya seçeneğine teknik servis hizmetleri veren Denizli Servisi sayesinde yaşanan fırın sorunlarına da hızlı çözümler üretiliyor. Kumtel fırın teknik servisi olarak da hizmet sunan Denizli Servisi, 7/24 hizmet anlayışı ile yıllardır sürdürmekte olup irtibat numarası 0 536 643 8058 numarası üzerinden müşterilerini bekliyor.