denizli-indesit-servisi-100

Buzdolabından kombiye, klimadan çamaşır makinesine kadar hemen her beyaz eşya ürünü için başarılı teknik servis hizmetlerini veren Denizli Servisi, servis ağına yeni bir markayı ekledi ve İndesit Servisi olarak da hizmet vermeye başladı. İndesit Servisi ile Denizli merkezinde sorun yaşadığınız cihaza çözümü, sertifika sahibi uzman personeller sayesinde ulaşabilirsiniz. Yılların deneyimini Denizli için sunmakta olan ve müşteri memnuniyeti elde ettiği teknik servis hizmetlerini veren Denizli Servisi, İndesit markası için de aynı özenli hizmeti vermeye başladı. Garanti kapsamında olmayan İndesit ürünler için en doğru ve uygun fiyatlı çözümlere artık Denizli ve merkez ve ilçelerinden de ulaşabileceksiniz.

Denizli için yılların tecrübesiyle teknik servis hizmetlerini buzdolabından klimaya, kombiden çamaşır makinesine vermekte olan Denizli Servisi, servis marka ağını İndesit markasıyla genişletti. Sertifika sahibi uzman personeller ile İndesit marka ürünlerde yaşadığınız sorunları İndesit Servisi  olarak çalışan Denizli Servisi ile giderme olanağı var. Klima servisi ve kombi servisi ile başarılı çalışmalara imza atan Denizli Servisi, arızaların giderilmesi yanında sahibi olduğunuz cihazla için periyodik bakım çalışmaları da yapmaktadır. Yaptıracağınız kombi bakımı veya klima bakımı ile hem cihazlarınızı daha verimli biçimde kullanabilir, hem de daha az enerji tüketmelerini sağlayarak ekonomik açıdan kazanç elde edebilirsiniz. Denizli Servisi ile bu olanakları uygun fiyat, parça garantisi ve işçilik garantisiyle yakalayabilirsiniz.

İndesit markası ürünlerde başarılı teknik servis arayışı yılların tecrübesini yansıtan Denizli Servisi ile Denizli için bitiyor. Genel olarak yerinde arızayı giderecek olan İndesit Servisi sunacak personelden, garantili parça değişimi ve işçilik hizmeti de almış olacaksınız. İndesit ürünlerinizde sorun anında çözüme hızlı ulaşabilmeniz için Denizli Servisi irtibat numarası olan 0 536 643 80 58’i bir kenara not almalısınız.